Izvor: Mondo, 12.Jan.2015, 20:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Gorelo u Ćupriji, vatrogasci pronašli telo
Policijska uprava u Jagodini saopštila je večeras, da su vatrogasci, prilikom gašenja požara u jednoj kući u Ćupriji, pronašli beživotno telo "najverovatnije muškarca".
Foto: Guliver/Getty Images/Thinkstock
"Beživotno telo, najverovatnije muškarca, zatečeno je prilikom gašenja požara, danas u 15:20 časova u kući u ulici Stanoja Glavaša u Ćupriji", stoji u saopštenju.
"Požar je ugašen i istraga je u toku. Utvrđuje se identitet i uzrok smrti stradale osobe kao i uzorok požara", navodi se u saopštenju.
Pogledaj vesti o: Jagodina
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






