Izvor: Radio 021, 09.Feb.2010, 07:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Odbor o napadu na Velimira Ilića
Odbor Skupštine Srbije za odbranu i bezbednost razmatraće danas informacije o napadu na predsednika Nove Srbije Velimira Ilića i izveštaj BIA o navodima bivšeg savetnika crnogorskog premijera Ratka Kneževića o sastanku Stanka Subotića i naprednjaka u Parizu.
Bezbednosno informativna agencija je dostavila tražene informacije koje ima o navodima Kneževića, a očekuje se da će na sednici prisustvovati i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić.
Pogledaj vesti o: Ivica Dačić, Subotica
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




