Izvor: Press, 28.Feb.2010, 23:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dačić: Tražimo od Interpola informaciju o Ejupu Ganiću!
Ministar policije Ivica Dačić izjavio je da je putem kanala Interpola MUP Srbije zatražilo zvaničnu informaciju o pravnom statusu Ejupa Ganića, koji je u petak prvo zadržan, pa pušten sa aerodroma u Londonu
On je dodao da je Ganić zaista zadržan na osnovu poternice, koju je MUP izdao na osnovu sudskih naloga.
- Apsolutno je tačno da je Ejup Ganić bio uhapšen u Londonu, ali i da je pušten posle hapšenja i sada čekamo zvanične informacije iz Londona - kazao je Dačić.
MUP...
Pogledaj vesti o: Ivica Dačić
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









