VENČANJE JELENE I IVANA PRE BEBE

Izvor: Kurir, 26.Jul.2011, 09:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VENČANJE JELENE I IVANA PRE BEBE

Priznala pred Bogom i narodom... Jelena Tomašević potvrdila je pisanje Kurira da sa glumcem Ivanom Bosiljčićem očekuje prinovu! U intervjuu koji je pevačica dala za Stori otkriva da su se njih dvoje u Londonu, tajno verili 21. juna, te da će venčanje doći kao logičan sled.

Priznala pred Bogom i narodom...

Jelena Tomašević potvrdila je pisanje Kurira da sa glumcem Ivanom Bosiljčićem >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << očekuje prinovu! U intervjuu koji je pevačica dala za Stori otkriva da su se njih dvoje u Londonu, tajno verili 21. juna, te da će venčanje doći kao logičan sled.

- Tačno je da smo se verili u Londonu. Dok mi je stavljao prsten na ruku, Ivan je izgovorio: „Uzimam te u Hristu“, na šta sam mu odgovorila: „Ja Božja i tvoja“ - ispričala je Jelena i dodala:

- Još nismo odredili datum venčanja, ali to ćemo svakako obaviti pre nego što uđem u poodmaklu trudnoću.

(M. K. V.)
Pogledaj vesti o: Ivan Bosiljčić

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.