Izvor: Politika, 08.Maj.2012, 21:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ivanovićeva prošla u 3. kolo gde će igrati sa Azarenkom
BEOGRAD – Srpska teniserka Ana Ivanović plasirala se danas u treće kolo turnira Matsers serije 1000 u Madridu pošto je savladala Ruskinju Nađu Petrovu sa 2:0 (7:5 6:1) u setovima.
Ivanovićeva će u narednom kolu imati težak zadatak pošto se sastaje sa trenutno najboljom teniserkom sveta Beloruskinjom Viktorijom Azarenkom.
Do pobede osme >> Pročitaj celu vest na sajtu Politika << pobede u međusobnim duelima sa Ruskinjom, Ivanovićeva je došla posle neizvesnog prvog seta koji u kom je napravila brejk više od protivnice da bi u drugom delu igre prepustila Petrovoj samo jdan gem i za sat i 20 minuta zabeležila pobedu.
Turnir u Madridu igra se za nagradni fond od oko četiri miliona dolara a pobednica će osvojiti i 1000 WTA poena.
Beta
objavljeno: 08.05.2012.








