VUČIĆ: Albanski ekstremisti hteli da zgaze ponos Srbije! (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 15.Okt.2014, 15:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VUČIĆ: Albanski ekstremisti hteli da zgaze ponos Srbije! (VIDEO)

-Namera albanskih ekstremista je bila da se Srbija pokaže kao zemlja netrpeljiva prema različitostima i da se ponize svi njeni građani - kaže premijer Srbije

Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je incident na stadionu Partizana i rekao da je to bila organizovana akcija s ciljem da se uruši stabilnost u Srbiji!

- Ovo je bila organizovana akcija sa ciljem da uruši stabilnost >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << u Srbiji i celom regionu. Namera albanskih ekstremista je bila da se Srbija pokaže kao zemlja netrpeljiva prema različitostima i da se ponize svi njeni građani – to je danas za “Novosti” izjavio premijer Srbije Aleksandar Vučić, komentarišući pir albanskih eksremista na stadionu Partizana, tokom i posle utakmice Srbija-Albanija.

Printskrin/Youtube/milomirkatrinovic

- Želeli su da zgaze naš ponos, ali smo sačuvali obraz i bandi lažnih albanskih zvaničnika koji su bili u svečnoj loži pokazali jasnu razliku između nas i njih. Država će preduzeti sve zakonom predviđene mere da se kazne svi počinioci za koje se utvrdi da su počinili krivična dela – rekao je on.

Premijer kaže i da još čeka jasan stav Brisela o nečuvenom incidentu koji je politički inspirisan:

- Čekam reakciju Evropske unije čije predstavnike ovde sam tri sata pre utakmice obavestio da Albanci spremaju provokacije i težak incident – ogorčeno je konstatovao Vučić.

(Telegraf.rs / Izvor: Novosti)

Nastavak na Telegraf.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.