Trener Galatasaraja načisto poludeo, menja ga žena

Izvor: OkRadio.rs, 08.Apr.2013, 14:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Trener Galatasaraja načisto "poludeo", menja ga žena

Temperamentni trener Galatasaraja Fatih Terim bio je centralna figura incidenta koji se dogodio u finišu prvog poluvremena utakmice turskog prvenstva Galatasaraj - Mersin, završene pobedom favorizovanog skupocenog sastava iz istanbula (3:1). Domaći tim je bio u gotovo bezizlaznoj poziciji: pored toga što je gubio, od 30. minuta igrao je bez Nunkea, a u završnici prvog dela igre ostao je i bez prvog trenera Fatiha Terima. Iskusni stručnjak je "eksplodirao" od besa zbog jednog faula u korist Mersina, pa je izazvao kraći prekid utakmice želeći da se obračuna sa sudijom. Iznerviranog, bezuspešno su pokušavali da ga smire Vesli Snajder i...
Pogledaj vesti o: Incident