Izvor: BanjalukaLive.com, 29.Sep.2015, 20:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Snajperisti i helikopteri na meču Albanija – Srbija
Navijač koji bude napravio i najmanji incident na utakmici između Albanije i Srbije u kvalifikacijama za prvenstvo Evrope biće izbačen sa stadiona, bez obzira na nacionalnost, prenosi "Koha ditore".
Kako se navodi, albanski savez i tamošnji nadležni organi istrajni su u namjeri da susret najvećeg mogućeg rizika prođe u najboljem mogućem redu, pogotovo poslije poruke koju je na bezbjednosnom sastanku prenio predstavnik Uefe Keni Skot, da je najveća odgovornost na organizatoru.
Iz >> Pročitaj celu vest na sajtu BanjalukaLive.com << Uefe je traženo da ne smije da postoji tolerancija prema onima koji budu pravili probleme.
Isti list piše da će oko i u blizini stadiona u Elbasanu biti angažovano pet snajperista i helikopter kako bi sve prošlo bez incidenata.
Navijačima će biti zabranjeno da nose majice sa mapom tzv. Velike Albanije, čija je zastava na dronu bila povod za prekid meča u Beogradu.
Utakmica u okviru I grupe kvalifikacija za EP između Albanije i Srbije igra se 8. oktobra.
(RTS, Foto: YouTube/screenshot)
Pogledaj vesti o: Incident, Utakmica Srbija Albanija
Nastavak na BanjalukaLive.com...























