Pijana Ruskinja pravila haos na aerodromu u Beogradu!

Izvor: Mondo, 03.Maj.2019, 09:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pijana Ruskinja pravila haos na aerodromu u Beogradu!

Na beogradskom aerodromu Nikola Tesla kasno sinoć dogodio se nesvakidašnji incident.

Foto: Mondo/ Stefan Stojanović

Pijana Ruskinja je na jednom od izlaznih terminala uzela u ruke protivpožarni aparat i iz čista mira počela da razbija stakla na gejtu iz kojeg se kroz finger ulazi u avion.

Frka u Frankfurtu: Ima povređenih, uzrok nejasan

 Ruskinja (37) odmah je uhapšena, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << a u krvi joj je izmereno čak 3,30 promila alkohola.

Aerodromska policija odmah je reagovala i njoj je određeno zadržavanje i podneta je krivična prijava.

Drama u avionu Er Srbije: Neko je viknuo "bomba"!

Nastavak na Mondo...



Povezane vesti

HAOS NA BEOGRADSKOM AERODROMU Pijana Ruskinja divljala na gejtu i lomila stakla, izmerili joj 3,30 promila alkohola

Izvor: Blic, 03.Maj.2019

Na beogradskom aerodromu Nikola Tesla kasno sinoć dogodio se nesvakidašnji incident kada je pijana Ruskinja na jednom od izlaznih terminala uzela u ruke protivpožarni aparat i iz čista mira počela da razbija stakla na gejtu iz kojeg se kroz finger ulazi u avion.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.