Jedna osoba ubijena u blizini američkog kongresa

Izvor: RTS, 16.Jul.2009, 09:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jedna osoba ubijena u blizini američkog kongresa

Jedno sumnjivo lice je ubijeno, a policajac ranjen u pucnjavi u blizini američkog Kongresa u Vašingtonu.

Predstavnica policije u glavnom gradu SAD kaže da je do incidenta je došlo posle rutinske saobraćajne kontrole, preneo je Rojters.

Osoblje Senata, gornjeg doma Kongresa, obavešteno je da incident nije imao veze sa bezbednošću ljudi u najvišem zakonodavnom telu u SAD.

Rojters >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << je ranije javio da je posle pucnjave policija zatvorila jedan od puteva koji vode ka zdanju Kongresa.

Jedna osoba je prebačena u bolnicu posle pucnjave, javila je britanska novinska agencija pozivajući se na lokalne medije.

Ulazi u zgradu Kongresa bili su privremeno zatvoreni, ali su kasnije neki otvoreni.
Pogledaj vesti o: Vašington

Nastavak na RTS...



Povezane vesti

Pucnjava u blizini američkog kongresa (VIDEO)

Izvor: Mondo, 16.Jul.2009

Jedno sumnjivo lice je ubijeno, a policajac je ranjen u pucnjavi u blizini američkog Kongresa u Vašingtonu u sredu uveče.

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.