Izvor: Blic, 01.Nov.2019, 11:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

INCIDENT U PODGORICI Vandali tri puta palili gume na istom mestu

Podgorički vatrogasci su tri puta u roku od pola sata intervenisali zbog piromana koji su u naselju Zabjela palili travu i gume ispred ulaza stambenih zgrada.
Pogledaj vesti o: Incident

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

VANDALI U PODGORICI PRAVILI HAOS: Tri puta palili gume u istoj ulici

Izvor: Kurir, 01.Nov.2019

Podgorički vatrogasci su tri puta u roku od pola sata intervenisali zbog piromana koji su u naselju Zabjeli palili travu i gume ispred ulaza stambenih zgrada.

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.