FS Nemačke jednoglasno, sudija pogurao Bajern!

Izvor: Sportske.net, 26.Apr.2019, 00:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FS Nemačke jednoglasno, sudija "pogurao" Bajern!

Glavni sudija odglumio "Briha".

U čudesnoj utakmici sa pet golova na "Vezer" stadionu, penal je odlučio ko će ići na noge RB Lajpcigu u finalu kupa Nemačke.

Kontroverzna situacija se desila u samoj završnici meča kada je pri rezultatu 2:2 posle kontakta Selasija i Komana glavni sudija meča pokazao na belu tačku.

Ovo ne bi toliko neregularno da sudija nije odbio da ode i pogleda VAR snimak samog >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << incidenta u kaznenom prostoru Verdera.

"U polufinalnoj utakmici DFB Pokala između Verder Bremena i Bajern Minhena, VAR na žalost nije odigrao svoju ulogu zbog nedostatka komunikacije između glavnog sudije meča i VAR sobe.







Postoje mišljenja i ZA i PROTIV dosuđenog penala na objektivnom nivou gledanja. Sa tehničko-sudijske perspektive, smatramo da je odluka da se dosudi penal netačna", stoji u saopštenju sudijskog tela zaduženu za VAR tehnologiju FS Nemačke.

U Nemačkoj imaju pravilo da sudija sam bira da li će pogledati snimak sporne situacije ili ne, pravilo koje je nama itekako poznato.

Nastavak na Sportske.net...



Povezane vesti

Oglasio se i Miler - "Nije bio penal!" (video)

Izvor: Sportske.net, 26.Apr.2019

Bura oko polufinalnog duela kupa Nemačke se ne stišava...Pre dva dana dobili smo finalni par DFB Pokala, u Berlinu će se za novi trofej boriti minhenski Bajern i RB Lajpcig...Međutim, pre toga FS Nemačke će imati brige kako zauzdati buru koja je nastala greškom sudije polufinalnog susreta na "Vezer"...

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.