Najavljen poslednji DLC za Dragon Age Origins

Izvor: GameInfusion.net, 29.Avg.2010, 03:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Najavljen poslednji DLC za Dragon Age Origins

... i to sa najzanimljivijim mogućim sadržajem. Iako je Dragon Age 2 uveliko u pripremi, neophodno je staviti tačku na priču iz originalnog ostvarenja. Ko je završio ovaj sjajan RPG zna da se na samom kraju igre, pred sudbonosni okršaj sa Arhdemonom, otrkio motiv mistične čarobnjakinje, Morigan: ona je želela da rodi hirbida moćne veštice i Gray Warden-a.

 

"Nemoj me pratiti", bile su poslednje reči koje je Morigan uputila našem heroju. Njen cilj i sudbina >> Pročitaj celu vest na sajtu GameInfusion.net << deteta ostali su nepoznanica. Iako su mnogi misleli da je Bioware raskrstio sa tradiciojom originalnog naslova, studio je sačuvao najvažniji DLC za kraj serije. Na igraču će biti da odluči da li njegov lik traži razrešenje, osvetu ili pomirenje sa svojom nekadašnjom ljubavnicom.

Dodatak će nositi ime Witch Hunt, a izaći će 7. septembra za PC i konzole.

Nastavak na GameInfusion.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GameInfusion.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GameInfusion.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.