Saobraćaj umerenog intenziteta

Izvor: RTS, 29.Okt.2010, 10:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Saobraćaj umerenog intenziteta

Vidljivost na putevima dobra, uslovi za obavljanje saobraćaja na većini magistralnih puteva povoljni. Na graničnim prelazima utnička vozila se zadržavaju do 20 minuta.

Saobraćaj u Srbiji je umerenog intenziteta, ali se pojačan očekuje već s prvim poslepodnevnim časovima, naročito na izlazima iz većih gradskih sredina, što od vozača zahteva više strpljenja za volanom.

U jutarnjim časovima, neophodna je povećana opreznost zbog moguće poledice.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<
Na putevima kroz klisure i useke ima sitnijih odrona, a najviše na Đerdapskoj magistrali - na deonicama kod Dobre i u blizini Donjeg Milanovca, zatim na Ibarskoj magistrali - kroz Ovčarsko-kablarsku klisuru, Grdeličku, Sićevačku i Drensku klisuru.

Zbog radova na mostu preko Dunava kod Beške, na autoputu E-75, deonica Novi Sad - Beograd, saobraćaj biti potpuno obustavljen do petka od 9 do 10 i od 12 do 13. Za vikend će saobraćaj biti obustavljen od 9 do 10.30 i od 12 do 13.30.

Zbog radova na nadvožnjaku kod Tranšpeda, na autoputu E-75 Beograd-Niš, zatvoreno je isključenje na ovoj petlji iz smera Beograda ka Nišu. Alternativni pravac iz smera Beograda ka Nišu, kao i od Tranšpeda ka Nišu je petlja Vrčin. Isključenje na petlji Tranšped iz smera Niša ka Beogradu je dozvoljeno.

Na graničnim prelazim putnička vozila se zadržavaju do 20 minuta.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.