Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 06.Dec.2021, 18:04
Zavejana Zapadna Srbija, sneg do 30 centimetara
Sneg je zavejao Zapadnu Srbiju, a u planinskim selima u opštini Kosjerić dostigao je visinu od oko 30 centimetara.
Planina Divčibare već nekoliko dana je pod snegom, a visina belog pokrivača uz današnje padavine dodatno se povećava, navodi RINA.
Snega ima i na kolovozu, pa se vozačima savetuje dodatni oprez. Iz nadležnih preduzeća apelovali su na vozače da ne kreću na put bez neophodne zimske opreme.
Snežne padavine zabeležene su i na teritoriji opštine Ivanjica u planinskom području, na Zlatiboru, Zlataru i na Tari, prenosi Glas Zapadne Srbije.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













