Eksplodirala trafo stanica u Beogradu

Izvor: RTS, 18.Avg.2013, 05:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Eksplodirala trafo stanica u Beogradu

U trafo stanici u Ulici Mije Kovačevića broj 11, oko 3 časa i 50 minuta, dogodila se eksplozija, saznaje RTS. Širim centrom grada u pravcu Karaburme, koji je bez struje, oseća se oštar miris paljevine. Vatrogasne ekipe su na terenu.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Eksplozija u trafo stanici u Beogradu

Izvor: RTS, 18.Avg.2013

Rano jutros eksplodirala trafostanica u ulici Mije Kovačevića u Beogradu, nedaleko od bogoslovskog internata. Za delove grada koji su ostali bez struje u međuvremenu obezbeđeno snabdevanje. Požar ugašen...U trafo stanici u Ulici Mije Kovačevića broj 11, oko 3.50 minuta, dogodila se eksplozija,...

Nastavak na RTS...

BG: Ugašen požar u trafo-stanici

Izvor: B92, 18.Avg.2013

Beograd -- U Ulici Mije Kovačevića u Beogradu rano jutros zapalila se trafo-stanica, zbog čega građani tog dela grada kratko vreme nisu imali struje...Kako je agenciji Beta rekla portparolka Eeletrodistribucije Beograd Sanja Alagić, snabdevanje strujom je brzo uspostavljeno..."Jedan trafo je ispao...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.