Izvor: Radio 021, 05.Avg.2015, 17:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zagorčić: I u revanšu protiv Sampdorije na gol više
Trener fudbalera Vojvodine Zlatomir Zagorčić ubeđen je da njegov tim ide dalje nakon revanša protiv Sampdorije u 3. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.
On kaže da su igrači spremni za novi izazov i da su svi na raspolaganju, sem nedovoljno oporavljenog Mrdakovića.
- Đenovljani su mnogo dobar tim, ekipa koja je popunjena kvalitetnim igračima. Poznajemo dobro Sampdoriju i pripremali smo se za ovu utakmicu. Sigurno je da će pokušati da što pre postignu gol, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << a naša filizofija ostaje nepromenjena. Igraćemo sa željom da budemo za gol uspešniji. Prednost od 4:0 iz prvog susreta daje nam za pravo da verujemo u to da ćemo eliminisati goste i verujem da će tako na kraju biti - rekao je Zagorčić.
On je dodao i da na treninzima nisu vežbali penale.
Karte za sutrašnji meč su rasprodate, a kapije stadiona biće otvorene od 18.30 časova. Ujedno se za saobraćaj zatvara Ulica Dimitrija Tucovića već od 12 časova, pa sve do sat posle ponoći.
Utakmica Vojvodina - Sampdorija počinje u 21h.








