Vranje: Uhapšeno sedam osoba

Izvor: Studio B, 29.Nov.2013, 12:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vranje: Uhapšeno sedam osoba

Pripadnici Uprave kriminalističke policije priveli su u Vranju sedam osoba zbog sumnje da su prilikom izgradnje stambenh i poslovnih objekata stekli protivpravnu imovinsku korist od 1,8 miliona evra.

Oni su uhapšeni zbog sumnje da su izvršili krivična dela zloupotrebe položaja odgovornog lica, zloupotrebe službenog položaja, građenja bez građevinske dozvole i poreske utaje, dok je krivičnim prijavama obuhvaćeno >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << još devet osoba.

Nastavak akcije na suzbijanju nelegalne gradnje i zloupotreba u vezi sa izdavanjem građevinskih dozvola pripadnici Uprave kriminalističke policije sproveli su u saradnji sa pripadnicima Policijske uprave Vranje i Tužilaštvom u Vranju.

Nastavak na Studio B...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.