VUKOVIĆ ODAO GDE SE KRIJE DARKO ŠARIĆ!

Izvor: Kurir, 08.Nov.2011, 08:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VUKOVIĆ ODAO GDE SE KRIJE DARKO ŠARIĆ!

BERANE - Upozorenje! Lokal u vlasništvu Draška Vukovića i Borisa Labana, saradnika pljevaljskog narko-bosa Darka Šarića, dignut je juče ujutru u vazduh! Sumnja se da je eksplozija u Beranama poruka odbeglog Šarića Vukoviću, koji je, kako Kurir saznaje, posle predaje otkrio skrovište dojučerašnjeg šefa!

BERANE - Upozorenje!

Lokal u vlasništvu Draška Vukovića i Borisa Labana, saradnika pljevaljskog narko-bosa Darka Šarića, dignut je juče ujutru u vazduh! >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Sumnja se da je eksplozija u Beranama poruka odbeglog Šarića Vukoviću, koji je, kako Kurir saznaje, posle predaje otkrio skrovište dojučerašnjeg šefa!

Uništeno i 12 vozila

- U stravičnoj eksploziji u potpunosti je uništen lokal u izgradnji u prizemlju višespratnice u centru Berana. U eksploziji je oštećeno i 12 automobila parkiranih kod zgrade, a povređenih nije bilo. Pretpostavlja se da je ovo bila opomena Vukoviću, a radimo na identifikovanju napadača - kaže izvor Kurira iz crnogorske policije.

Crnogorski mediji, pozivajući se na izvore iz policije, pišu da je lokal u zajedničkom vlasništvu Draška Vukovića i Borisa Labana, ali se zvanično vodi na Rajka V. (32) iz Berana.

Boris Laban uhapšen je prošle godine u akciji „Balkanski ratnik“ i nalazi se u zatvoru u Beogradu, gde mu se sudi. On je na suđenju tvrdio da nikad nije upoznao Darka Šarića i ispričao kako je u vreme zaplene velike količine droge zaista boravio u Argentini, i to u društvu Draška Vukovića, ali da je tada tamo presađivao kosu.

Sve priznao

S druge strane, Vuković je donedavno bio u bekstvu, a posle predaje, kako saznajemo, odlučio je da sve prizna i tužilaštvu detaljno ispriča sve što zna o poslovima Darka Šarića.

- Draško Vuković je čak otkrio i lokaciju na kojoj se Šarić skriva - kaže izvor iz srpskog pravosuđa.

Porodice: Lokal nije naš!

Podgorički dnevnik „Vijesti“ preneo je juče za­jedničko saopštenje porodica Laban i Vuković u kojem je demantovana informacija da je uništeni lokal u centru Berana u zajedničkom vlasništvu Draška Vukovića i Borisa Labana!

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.