Izvor: Kurir, 23.Nov.2011, 17:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
VOZAČ ŠLEPERA POVREĐEN PRILIKOM SLETANJA U MORAVU
OVČAR BANJA- Vozač kamiona Cvijetin S. (39) iz Zvornika povređen je oko 10,30 sati kada je vozilo sa prikolicom, kojim je upravljao, sletelo sa magistralnog puta u Zapadnu Moravu, kod Ovčar Banje.
Do nesreće je došlo kada je šleper, kojim je Cvijetin S. upravljao iz pravca Čačka prema Užicu, prilikom izlaska iz tunela, udario u stenu sa desne strane, od koje se odbio i upao i reku, saopštila je čačanska policija.
Cvijetin S. je uspeo da izađe iz kabine i ispliva na obalu i prebačen u čačansku bolnicu.
Kamion sleteo u Zapadnu Moravu
Izvor: S media, 23.Nov.2011
Sa magistralnog puta Čačak-Požega, danas oko 10.30 sati u Ovčar Banji kamion sa prikolicom bosanskih registarskih oznaka sleteo je u Zapadnu Moravu, a vozač Cvijetin S. (39) iz Zvornika uspeo je da se spase...Mostarska petlja: Poginula žena u udesu!..Nemačka: Poginulo osam ljudi, 37 povređeno...
Vozač šlepera povređen prilikom sletanja u Moravu
Izvor: Glas javnosti, 24.Nov.2011, 07:51
OVČAR BANJA- Vozač kamiona Cvijetin S. (39) iz Zvornika povređen je oko 10,30 sati kada je vozilo sa prikolicom, kojim je upravljao, sletelo sa magistralnog puta u Zapadnu Moravu, kod Ovčar Banje...Do nesreće je došlo kada je šleper, kojim je Cvijetin S. upravljao iz pravca Čačka prema Užicu,...










