Izvor: Kurir, 14.Okt.2011, 17:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
VOZAČ KOJI JE UBIO BICIKLISTU BIO PIJAN
NOVI SAD- Đorđe Gojkov iz Đurđeva identifikovan je na Institutu za sudsku medicinu u Novom Sadu kao žrtva saobraćajne nesreće koja se dogodila u ponedeljak uveče na putu Šajkaš-Đurđevo, objavio je novosadski informativni portal "radio 021”.
Tom prilikom je na Gojkova, koji je vozio bicikl, kolima naleteo Mirko T. iz Đurđeva, zbog čega je ovaj na mestu ostao mrtav.
Alko-testom je utvrđeno da je vozač "pežoa" imao 1,72 promila alkohola u krvi.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













