Užičanin poginuo u udesu kod Bajine Bašte

Izvor: Blic, 11.Nov.2010, 22:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Užičanin poginuo u udesu kod Bajine Bašte

U mestu Pilica nedeleko od Bajine Bašte, na magistralnom putu prema Užicu, večeras oko 17.20 dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj je, prema nezvaničnim saznanjima „Blica“, poginuo S.Z. (31) iz Užica.

Tragedija se dogodila prilikom direktnog sudara putničkog dostavnog vozila kojim je upravljao stradali Užičanin i kamiona sa prikolicom.

Uzroke nesreće utvrđuju policija i nadležni organi u istrazi koja je u toku. Saobraćaj na ovoj deonici magistralnog puta Užice – Bajina Bašta i dalje je u prekidu, a vozila se usmeravaju alternativnim pravcem preko Kostojevića.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.