Uhapšeni zbog otmice i iznude

Izvor: B92, 29.Apr.2014, 20:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšeni zbog otmice i iznude

Beograd -- Beogradska policija uhapsila je tri osobe osumnjičene da su 22. aprila oteli oštećenog, tukli ga i tražili mu da im da 1.000 evra, saopštio je MUP.

Uhapšeni su G.Đ. (1992), M.K. (1988) i D.B. (1990) i oni se terete za krivična dela protivpravno lišenje slobode i i iznude.

Policija ih tereti da su na prevaru ubedili oštećenog da uđe u vozilo, udarili ga pištoljem po glavi i odvezli u kuću na nepoznatoj lokaciji u Beogradu.

"Postoje osnovi sumnje >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da su oštećenog u toj kući nastavili da tuku i tražili od njega da spremi 1.000 evra, zapretivši mu da o događaju ne sme obavestiti nikoga, jer će u ga u suprotnom pronaći i nastaviti da fizički maltretiraju", navela je policija.

Policija je osumnjičenog M.K. i D.B. uhapsila prilikom primopredaje novca, a G.Đ. na kućnoj adresi.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.