Izvor: Glas javnosti, Tanjug, 11.Nov.2010, 06:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšene dve osobe zbog pokušaja razbojništva
LESKOVAC - Darjan K. (27) iz Lebana i Zoran F. (43) iz Prokuplja su uhapšeni, dok je Goran K. (46) iz Lebana u bekstvu i za njim je raspisana poternica jer su pokušali razbojništvo, saopštila je leskovačka policija.
Policija sumnja da su oni, u noći između 27. i 28. oktobra, do kuće svoje žrtve od koje su uz pretnju tražili novac, došli automobilima >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << vlasništva Darjana K. i Zorana F. Osumnjičeni su preskočili ogradu, a Goran K. se uz pomoć merdevina popeo na krov kuće, napravio otvor i preko tavana ušao u kuću, dok je Darjan K. ostao u kolima.
Osumnjičeni su selotejp trakom vezali žrtvu i od nje pretnjama tražili novac, nakon čega su pobegli iz kuće, jer nisu pronašli novac.
Policija će Darjana K. i Zorana F. predati istražnom sudiji Višeg suda u Leskovcu dok se za Goranom K. intenzivno traga, navodi se u saopštenju.





