Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 01.Mar.2019, 15:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšen zbog sumnje da je zlostavljao devojke
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Šapcu uhapsili su Z.M. (1986) iz okoline Šapca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela prinuda, protivpravno lišenje slobode i zlostavljanje i mučenje.
On je, kako se sumnja, dvadesetdvogodišnju devojku koju poznaje od ranije, pozvao telefonom da siđe ispred zgrade u kojoj stanuje u Šapcu što je ona i učinila. Kada je devojka ušla u njegov automobil on joj je, kako se sumnja, predložio da krene sa njim, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << ali je ona to odbila.
On se sumnjiči da je potom, protiv njene volje, krenuo automobilom i u toku vožnje ju je vukao za kosu, udarao rukom po licu i glavi i nazivao pogrdnim imenima.
Potom je devojku automobilom odvezao do svoje porodične kuće u okolini Šapca gde ju je, kako se sumnja, nekoliko sati pod pretnjom zadržao i fizički zlostavljao.
Po nalogu nadležnog tužioca, Z.M. je određeno zadržavanje do 48 časova nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužilaštvu.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...











