Izvor: Vesti-online.com, 27.Apr.2010, 20:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšen Bošnjak po poternici iz Kabula
Srpska policija uhapsila je na graničnom prelazu Sremska Rača, na osnovu poternice Interpola iz Kabula državljanina Bosne i Hercegovine Jasmina Rendića, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova.
Istražni sudija Višeg suda u Sremskoj Mitrovici Rendiću je odredio ekstradicioni pritvor, a od Interpola u Kabulu očekuje se dostavljanje dokumentacije za njegovu ekstradiciju, navedeno je u saopštenju.
Rendić, koga u avganistanskoj prestonici očekuje završni krivični postupak zbog krivičnog dela prevare, uhapšen je u subotu, 24. aprila, navodi MUP Srbije.
Nastavak na Vesti-online.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





