Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 18.Mar.2017, 15:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ugašen požar na Fruškoj gori, vatra podmetnuta
U Nacionalnom parku Fruška Gora, nedaleko od Beočina, podmetnut je požar koji je zahvatio jedan hektar šume topole.
Vatrogasci su uspeli da ugase požar, a utvrđeno je da je vatra podmetnuta, prenosi N1.
Pripadnici Čuvarske službe JP "Nacionalni park Fruška gora" i Vatrogasne bigade iz Beočina posle tri sata borbe sa vatrom ugasili su požar koji je pretio da se proširi zbog vetra.
Posle brze reakcije i izlaska na teren, istragom je utvrđeno da je >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << požar podmetnut, a osoba koja se sumnjiči za podmetanje biće procesuirana.
Nacionalni park Fruška Gora saopštio je da će u narednom periodu biti pojačana kontrola od strane Čuvarske službe i policije.
Ovo javno preduzeće apelovalo je na sve građane da se odgovorno ponašaju, da ne pale vatru na poljoprivrednim imanjima i ostavljaju je nekontrolisanu.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






