Izvor: CrnaHronika.rs, 31.Jul.2012, 01:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ubio čoveka zbog duga od 1.000 dinara

Novica J. uhapšen je jutros zbog ubistva Zdravlja Smiljkovića iz Kovina. Ubistvo se dogodilo noćas oko 1.30 sati, kada je Novica J. došao kod Smiljkovića i tražio deo duga da plati taksi kojim se dovezao do njegove kuće.Smiljković je trebalo da isplati Novicu J. za posao sa 3.000 dinara. On mu je na licu mesta dao 2.000 i rekao da dođe ponovo ujutro, međutim Novica J, koji je bio pod uticajem alkohola, nije odustajao i odjednom je dohvatio crep i udario Smiljkovića po glavi, nakon čega mu je zabio nož u srce.
Novica J. je potom pobegao, a Smiljković se vratio u kuću, obukao i krenuo po pomoć, ali je pao na put i iskrvario. Ubica je uhapšen ubrzo nakon zločina.
Smiljković je za sobom ostavio troje maloletne dece.
Izvor: blic.rs

Nastavak na CrnaHronika.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta CrnaHronika.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta CrnaHronika.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.