UMRLA LJILJANA MITIĆ BIBA

Izvor: Kurir, 21.Nov.2010, 19:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

UMRLA LJILJANA MITIĆ BIBA

BEOGRAD - Ljiljana Mitić (50), zvana Biba, koja je hicima iz pištolja ubila bivšeg muža Ljubomira Dapčevića (58) i njegovu ćerku iz drugog braka Milicu Dapčević (21), a potom pokušala samoubistvo, umrla je jutros u Urgentnom centru u Beogradu.

Ona je umrla od posledica hipotermije izazvane niskom temperaturom, pošto je više od 45 minuta provela u hladnoj vodi od Brankovog mosta do Pančevačkog mosta, gde je izvučena iz Dunava. Ljiljana Mitić pre osam dana se posvađala sa >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << bivšim mužem Ljubomirom Dapčevićem, a zatim ispred restorana "Madera" sa više hitaca ubila njega i njegovu ćerku Milicu. Pobegla je sa lica mesta i skočila sa Brankovog mosta u Savu, ali je preživela i ribari su je izvukli iz Dunava kod Pančevačkog mosta.

Žrtve sahranjene

Milica Dapčević sahranjena je 16. novembra na Topčiderskom groblju, a njen otac Ljubomir dan kasnije na Cetinju. Obema sahranama je, osim rođaka i prijatelja, prisustvovao i veliki broj ljudi iz javnog života, među kojima političar Milorad Vučelić, glumci Ivan Zarić i njegova sestra Milica Zarić, Bora Todorović, sudija Maja Kovačević-Tomić, Dragan Džajić sa suprugom, Vesna Jugović, Mirjana Bobić-Mojsilović i drugi.

Nastavak na Kurir...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.