UE: Italijanka falsifikovala novac

Izvor: B92, 08.Jul.2013, 15:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

UE: Italijanka falsifikovala novac

Užica -- Užička policija pritvorila je italijansku državljanku D.B. (39) zbog šest prevara i falsifikovanja novca u trgovinskim radnjama u Užicu i Požegi.

Policija navodi da je otkriveno da je osumnjičena u šest radnji uzela raznu robu plativši je falsifikovanim novčanicama od 200 evra i od prodavaca uzimala kusur u dinarskom iznosu.

U saopštenju se dodaje da je prethodne sedmice osumnjičena obilazila radnje u nameri da kupi robu ili zameni falsifikovane novčanice >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u apoenima od 200 evra.

Uz odobrenje istražnog sudije Osnovnog suda u Požegi medijima je za objavljivanje dostavljena i fotografija italijanske državljanke, uz molbu građanima da, ukoliko su joj prodavali robu ili razmenjivali novac, slučaj prijave najbližoj policijskoj stanici.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.