UBIO SE VLASNIK LANCA PUMPI IZ LAKTAŠA

Izvor: Kurir, 14.Mar.2012, 19:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

UBIO SE VLASNIK LANCA PUMPI IZ LAKTAŠA

LAKTAŠI - Poznati laktaški biznismen Milutin Žujić, vlasnik lanca benzinskih pumpi Parma trend, ubio se danas u svojoj kući u laktaškom naselju Trn.

On se ubio pištoljem, a više informacija o ovom slučaju trebalo bi biti poznato narednih dana.

"Motivi samoubistva, kao i prava pozadina ovog slučaja bi trebali biti utvrđeni narednih dana", prenose bosanski mediji.

Milutin Žujić je u poslednjih desetak godina postao poznat kao vlasnik firme >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << koja je kupila više benzinskih pumpi koje su uvezane u poslovni lanac Parma trend.

Mediji su prošle godine objavili informaciju da je ova kompanija bila povezana sa biznismenima iz Hrvatske te da je nakon rušenja Ive Sanadera sa vlasti zapala u probleme s finansijama.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.