Tužilaštvo podnelo prijavu protiv vlasnice psa

Izvor: Studio B, 01.Sep.2010, 13:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tužilaštvo podnelo prijavu protiv vlasnice psa

Osnovno tužilaštvo u Zaječaru podnelo je krivičnu prijavu protiv Slađane Krstić iz Zaječara, koja je lažno prijavila policiji da je neko odsekao glavu psu o kome se starala, izjavio je portparol tužilaštva Tomo Zorić.

Zorić je rekao da je prijava podneta za "lažno prijavljivanje".

Krivičnu prijvu protiv Krstićeve prethodno >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << je podnela policija u Zaječaru, jer je utvrđeno da je životinja najverovatnije nastradala na pruzi koja prolazi kroz selo, i da mu je glavu najverovatnije odsekao točak voza.

Pretpostavlja se da je Krstićeva potom obezglavljeno telo psa prenela u komšiluk, kako bi skrenula pažnju javnosti na problem pasa lutalica, i optužila svoje komšije koji nemaju razumevanja prema njenim motivima za čuvanje pasa.

Nastavak na Studio B...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.