Tukao, polivao i gađao saksijama tri devojke

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 13.Jan.2009, 15:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tukao, polivao i gađao saksijama tri devojke

KIKINDA - Policija u Kikindi podnela je danas krivičnu prijavu protiv muskarca osumnjičenog da je, pošto se umešao u svađu dve sestre, njih dve, kao i treću ženu koja se zatekla u kući, tukao, polivao hladnom vodom, davio crevom za tuš i gađao saksijama za cveće.

B. B. (37) iz Banatskog Velikog Sela, kraj Kikinde, tereti se da je zlostavljao i mučio Z. M. (27), K. D. (27) i A. L. (23), sve tri iz Kikinde, saopšteno je iz Policijske uprave.

B.B. se u privatnoj >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << kući umešao u svađu između Z. M. i njene sestre K. D. i potom Z. M. šakom izudarao po glavi.

Kako je navedeno u saopštenju, nakon što je izudarao Z. M, odvukao ju je u kupatilo, ubacio u kadu, polio hladnom vodom i crevom od tuša pokušao da je stegne oko vrata.

U sukob se umešala i A. L, odgurnuvši prijavljenog koji je i njoj zadao više udraca u predelu lica i nakon toga oštećene gađao saksijom za cveće.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Tukao, polivao i gađao saksijama tri žene

Izvor: Mondo, 13.Jan.2009

Bogdan B. iz Banatskog Velikog Sela osumnjičen je da je tri žene tukao, polivao hladnom vodom, davio crevom za tuš i gađao saksijama za cveće.

Nastavak na Mondo...

Tukao i davio crevom za tuš

Izvor: Kurir, 14.Jan.2009, 07:37

KIKINDA - Kikindska policija podnela je krivičnu prijavu protiv Bogdana B. (37) iz Banatskog Velikog Sela kod Kikinde, osumnjičenog da je, pošto se umešao u svađu dve sestre, njih dve, kao i treću ženu koja se zatekla u kući, tukao, polivao hladnom vodom, davio crevom za tuš i gađao saksijama...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.