Troje izgorelo posle sudara kod Srbobrana

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 26.Apr.2017, 16:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Troje izgorelo posle sudara kod Srbobrana

Na regionalnom putu Feketić - Srbobran, na samom ulazu u Srbobran, danas oko 13 časova desila se teška saobraćajna nesreća, u kojoj su tri lica izgubila život, a dve osobe su teže povređene. Povređeni su primljeni u Opštu bolnicu u Vrbasu.

Slavica Otović, portparolka Opšte bolnice u Vrbasu potvrdila je da su dve teže povređene osobe dovežene danas u vrbasku bolnicu i da je trenutno u toku njihovo zbrinjavanje.

U čeonom sudaru su učestvovali "folksvagen >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << polo" subotičkih tablica i "reno senik" novosadskih tablica, koji je u potpunosti izgoreo.

Prema poslednjim informacijama, stanje dve teže povređene osobe je stabilizovano i nalaze se u jedinici intenzivne nege Opšte bolnice Vrbas.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.