Izvor: Vesti-online.com, 04.Sep.2015, 10:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Svrljig: Jednog ubio, a dvojicu ranio iz puške
Niška policija uhapsila je S.P.(40) iz okoline Svrljiga zbog sumnje da je ubio muškarca(43) i da je ranio još dve muške osobe, saopšteno je u petak u Policijskoj upravi u Nišu.
Sumnja se da je on u četvrtak oko 20,00 časova u okolini Svrljiga, posle kraće rasprave, jednu osobu ubio i dve ranio ispalivši više hitaca iz lovačke puške, navode iz policije.
Jedna ranjena osoba zadržana je na lečenju u niškom Kliničkom centru, dok je druga ranjena osoba puštena na kućno lečenje, dodaju iz policije.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati, napominju iz policije.
Nastavak na Vesti-online.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




















