Stanko Subotić stigao u Srbiju

Izvor: RTS, 29.Jul.2013, 21:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stanko Subotić stigao u Srbiju

Pošto mu je ukinuta poternica Stanko Subotić stigao je danas u Srbiju. Subotiću je u junu počelo ponovljeno suđenje po optužnici da je bio na čelu grupe koja je švercovala cigarete devedesetih godina.

Biznismen Stanko Subotić Cane koji je pred sudom u Beogradu optužen za šverc cigareta, stigao je danas u Srbiju, pošto mu je nedavno ukinuta poternica i pritvor, rekao je za agenciju Beta njegov advokat Radoslav Tadić.

Specijalni sud je početkom jula >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << odlučio da se Subotiću omogući odbrana sa slobode ako uplati jemstvo od 538.000 evra.

Subotiću je u junu počelo ponovljeno suđenje u Specijalnom sudu u Beogradu po optužnici da je bio na čelu grupe koja je švercovala cigarete devedesetih godina.
Pogledaj vesti o: Subotica

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.