Izvor: B92, 13.Mar.2008, 17:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sprečen pokušaj bekstva iz zatvora

Beograd -- Dva osuđenika pokušali da pobegnu iz Okružnog zatvora u Beogradu, ali su ih u tome sprečili radnici obezbeđenja.

Uprava za izvršenje zavodskih sankcija Ministarstva pravde saopštila je da su osuđenici Vladimir Jovanović i Veljko Roganović pokušali da pobegnu iz dvorišta Okružnog zatvora u Beogradu, ali da su ih u tome sprečili radnici službe obezbeđenja.

Jovanović je izdržavao kaznu zatvora od dve godine zbog razbojništva, dok je Roganović >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << osuđen na tromesečnu kaznu zbog neovlašćenog posedovanja opojnih droga.

U isto vreme zatvorsku ogradu je preskočio i Almir Ibiši, mada mu je osmomesečna kazna zbog neovlašćenog držanja oružja isticala na današnji dan.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.