Izvor: Blic, 23.Apr.2008, 08:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Spasen dečak koga je nožem izbola majka

TREBINJE - Dvoipogodišnji P.K. iz Trebinja, koga je majka pokušala da ubije, van je životne opasnosti i preživeće zahvaljujući brzim hirurškim intervencijama - potvrdila je juče anesteziolog dr Sanja Dorđević-Marić iz Kliničko-bolničkog centra u Foči.

Posle hirurške intervencije u Opštoj bolnici u Trebinju, dete je prebačeno u Foču gde je juče obavljen hirurški zahvat na njegovoj levoj ruci. Kako je istakla dr Đorđević-Marić, operacija je trajala tri časa, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << a detetu će biti spasena ruka na kojoj su bili presečeni svi vitalni nervi i tetive. Majka deteta B.K. (46) iz Trebinja je prekjuče, oko 2.30 časova, iznela sina iz stana u naselju Tini i pokušala da ga ubije sa više uboda kuhinjskim nožem, nanevši mu povrede u predelu vrata, stomaka i ruke. Neuropsihijatar dr Dragan Sorajić iz bolnice u Trebinju potvrdio je da je B.K. lečena kao psihijatrijski bolesnik.

Ona je zaposlena u Centru javne bezbednosti Trebinje, a u vreme kada je iznela dete u park, gde ga je izbola, njen muž je spavao. Tužilac Okružnog tužilaštva u Trebinju Obrad Rajčević potvrdio je da je B.K. juče saslušana i da joj je određen pritvor.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.