Saobraćajka u Beogradu, četvoro povređeno

Izvor: B92, 11.Apr.2018, 07:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Saobraćajka u Beogradu, četvoro povređeno

Beograd -- Četiri osobe su povređene jutros oko 6.50 u saobraćajnoj nezgodi na uglu Bulevara kralja Aleksandra i Ulice Velizara Kosanovića.

Portparolka Hitne pomoći Nada Macura rekla je agenciji Beta da su svi prevezeni na Vojno-medicinsku akademiju, da je dvoje povređenih zadobilo lakše povrede, dok se o povredama dve osobe još uvek ne znaju svi podaci.

Ekipa Hitne pomoći tokom noći intervenisala je 100 puta, od čega je 13 intervencija bilo na javnom mestu, a pomoć lekara tražili su uglavnom hronični bolesnici.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Nesreća u Karađorđevoj ulici u Beogradu, poginuo muškarac

Izvor: RTS, 11.Apr.2018

. Muškarac star oko trideset godina podleteo je pod tramvaj u Karađorđevoj ulici u Beogradu. Ekipa Hitne pomoći je mogla samo da konstatuje smrt muškarca, rekla je portparolka Hitne pomoći Nada Macura.

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.