Izvor: Blic, 18.Maj.2016, 22:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SEVALE PESNICE Potukle se službenice Ministarstva finansija
Prepirka između dveju službenica Ministarstva finansija juče je prerasla u žestok fizički okršaj čupanjem, grebanjem, pesničenjem, a u celoj frci osim krvavih lica i unakaženih frizura, pokidanih i isprskanih bluza, stradala je, kako saznajemo, i jedna saksija!
- F. T. (60) i M. F (38) već duže vreme sede jedna pored druge, a osim njih dveju u kancelariji je još šest službenika. Do tuče između njih dve došlo je posle svađe u vezi sa jednim predmetom, mada su prethodno >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << već bile zahladile odnose zbog saksije sa cvećem, koju je M. F. navodno pomerila dok je F. T. bila na odmoru. Celo jutro su se bockale, a kada je krenula svađa, prvo su pale teške reči, a onda je došlo i do fizičkog obračuna - otkriva sagovornik „Alo!“ koji je dobro upućen u taj incident, koji se odigrao juče u kancelariji tik pored kabineta ministra finansija Dušana Vujovića.
- Ne zna se ko je prvi zamahnuo, ali deblji kraj je izgleda izvukla mlađa službenica, koja je sa izgrebanim licem i podlivima posle tuče potražila pomoć u Urgentnom centru. I saksija u vezi sa kojom su se sporečkale je u tuči razbijena - prenosi sagovornik „Alo!“ i otkriva da je cela zgrada ministarstva odjekivala od vriske dveju zakrvljenih službenica. Opširnije pročitajte na sajtu alo.rs ili klikom OVDE.














