Izvor: S media, 17.Feb.2011, 11:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Razbojnici opljačkali poštu u Mirijevu
Dvojica razbojnika opljačkala su jutros poštu u beogradskom naselju Mirijevo i odnela 9 miliona dinara, saznaje S media portal
Dvojica razbojnika opljačkala su jutros u 9:22h poštu u beogradskom naselju Mirijevo.
S media saznaje da su dvojica, za sada još uvek, nepoznata razbojnika razoružala lice koje obezbeđuje objekat i odnela 9 miliona dinara. U pljački nema povređenih, a policija traga za počiniteljima.
Uskoro opširnije
Opljačkano oko 9 miliona dinara iz Poštanske štedionice
Izvor: Blic, 17.Feb.2011
Dvojica muškaraca od kojih jedan bio naoružan pištoljem opljačkala su Poštansku štedionicu u Mirijevu jutros oko 9 sati. Lopovi su ukrali između 8 i 9 miliona dinara, a niko od klijenata i radnika banke nije povređen...Nešto posle devet časova dva maskirana muškarca ušla su u Poštansku štedionicu...













