Razbojnici opljačkali poštu u Mirijevu

Izvor: S media, 17.Feb.2011, 11:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Razbojnici opljačkali poštu u Mirijevu

Dvojica razbojnika opljačkala su jutros poštu u beogradskom naselju Mirijevo i odnela 9 miliona dinara, saznaje S media portal

Dvojica razbojnika opljačkala su jutros u 9:22h poštu u beogradskom naselju Mirijevo.

S media saznaje da su dvojica, za sada još uvek, nepoznata razbojnika razoružala lice koje obezbeđuje objekat i odnela 9 miliona dinara. U pljački nema povređenih, a policija traga za počiniteljima.

Uskoro opširnije

Nastavak na S media...



Povezane vesti

Opljačkano oko 9 miliona dinara iz Poštanske štedionice

Izvor: Blic, 17.Feb.2011

Dvojica muškaraca od kojih jedan bio naoružan pištoljem opljačkala su Poštansku štedionicu u Mirijevu jutros oko 9 sati. Lopovi su ukrali između 8 i 9 miliona dinara, a niko od klijenata i radnika banke nije povređen...Nešto posle devet časova dva maskirana muškarca ušla su u Poštansku štedionicu...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.