Izvor: Studio B, 27.Mar.2015, 11:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pronađeno telo vozača autobusa koji je sleteo u Lim
Telo vozača M.K koji je upravljao autobusom užičkih "Puteva", a koji je juče sleteo u Lim je izvađeno reke, potvrdio je Tanjugu Goran Posrkača iz prijepoljskog Odeljenja za vanredne situacije.
"Za njim su danas tragali pripadnici Žandarmerije i vatrogasci obučeni za spasavanje na vodi", rekao je on, precizirajući da je telo bilo u autobusu.
Posrkača je rekao da autobus nije izvađen iz reke budući da je nivo vode narastao, međuti vozilo je fiksirano i očekuje >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << se dolazak dizalice koja će taj postupak sprovesti.
Autobus "Puteva" Užice je juče oko 15 časova sleteo u Lim između Gostuna i Brodareva u mestu Mili, kada je krenuo po radnike.
Kako je ranije izjavio tužilac koji je vršio uviđaj Ljubo Vukašinović u vozilu se nalazio samo vozač užičkih puteva M.K.
"Uviđaj je završen , a autobus je, iz za sada neutvrđenih razloga sleteo u reku", kazao je on sinoć za Tanjug.












