Izvor: Akter, 28.Sep.2015, 09:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Presečen narko lanac
U zajedničkoj akciji policije Kraljeva i Čačka presečen je još jedan lanac rasturanja opojne droge, pošto je na državnom putu u Bogutovcu, prilikom kontrole autobusa kosovsko - mitrovačkih registarskih oznaka, otkriveno 1.019,65 grama biljne mase za koju se sumnja da je opojna droga marihuana
Policija je drogu pronašla u autobusu koji je saobraćao na relaciji Kosovska Mitrovica - Beograd, u torbi koju je nosio sa sobom putnik N.G. , pronašla paket oblepljen selotejp trakom, >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije.
Po nalogu višeg javnog tužioca uhapsili su i zadržali do 48 sati N.G. (1983) iz Kraljeva, zbog osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Osumnjičeni će, u zakonskom roku, biti priveden višem javnom tužiocu u Kraljevu.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija





