Izvor: RTS, 31.Jan.2022, 22:00

Preminula devojčica povređena u požaru kod Obrenovca

Trogodišnja devojčica iz Grabovca kod Obrenovca preminula je od posledica opekotina zadobijenih u požaru ranije tokom dana.
"Uz sve napore lekara devojčica D. R. koja je povređena u požaru zapaljene sobe u selu Grabovcu umrla je u 19.56 sati", rekao je direktor Instituta za majku i dete u Beogradu Radoje Simić.
Požar se dogodio u selu Grabovac kod Obrenovca, a kako je ranije rečeno u MUP-u, devojčica je zadobila opekotine kada se zapalilo ćebe u dečjem krevetu koji se nalazio u blizini grejnog tela.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Preminula djevojčica povrijeđena u požaru kod Obrenovca

Izvor: Nezavisne Novine, 31.Jan.2022

OBRNOVAC - Trogodišnja djevojčica iz Grabovca kod Obrenovca preminula je od posljedica opekotina zadobijenih u požaru ranije tokom dana.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.