Pregažen trogodišnjak u Petrovaradinu

Izvor: NaDlanu.com, 13.Jun.2014, 13:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pregažen trogodišnjak u Petrovaradinu

Dečak A. T. (3) teško je povređen jutros oko 10 sati, u saobraćajnoj nesreći u Petrovaradinu, kada je na njega naleteo kombi.

Do nesreće je došlo kada je dečak izašao iz automobila, parkiranog na glavnom putu u Preradovićevoj ulici, i potrčao ka svojoj mami koja je bila preko puta.

Majka K. T. je prethodno parkirala auto, uključila četiri žmigavca, i pretrčala put do apoteke, ostaviviši svog sina u kolima.

"Otišla sam samo na nekoliko sekundi, >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << a on je krenuo za mnom, čula sam samo vrisak i tup udarac. Ne znam gde su ga odvezli, ne znam šta da radim", u rastrojstvu je ponavljala majka.

Hitna pomoć je prevezla povređenog mališana u bolnicu, a uviđaj je u toku. Saobraćaj od mosta Duga prema Sremskim Karlovcima je u zastoju.

Izvor: Blic

Nastavak na NaDlanu.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.