Predao se Albanac osumnjičen za ubistvo Srbina

Izvor: Vesti-online.com, 21.Okt.2011, 12:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Predao se Albanac osumnjičen za ubistvo Srbina

Albanac osumnjičen za ubistvo jednog i ranjavanje dvojice Srba u selu Dobruša kod Peći predao se jutros kosovskoj policiji, pišu beogradski mediji.

Portparol regionalne policije u Peći Dževat Ibra je naveo da se osumnjičeni skrivao na području opštine Istok, i da se jutros predao oko osam časova.

Osumnjičeni kosovski Albanac je sada u pritvoru. kako kažu iz regionalne policije, radi se o osobi iz sela Lukavac kod Istoka, čije ime se za sada neće otkrivati >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << zbog istrage koja je u toku.

Osumnjčeni koji se jutros predao tereti se da je vatrenim oružjem ubio Miodraga Komadinu i ranio Dejan Bogićevića iz Đurakovca i Draška Ojdanića iz Dobruše.

Ibra je kao mogući motiv ubistva naveo pitanje korišćenja njive u selu Dobruša koju su Srbi došli da obiđu, ali da će policija istražiti sve detalje incidenta.

On je dodao da se dvojica ranjenih Srba nalaze u bolnici u Mitrovici i da su van su životne opasnosti, dok će telo ubijenog Komadine biti prebačeno na institut za sudsku medicinu u Prištini.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

Predao sa Albanac osumnjičen za ubistvo u Peći

Izvor: NoviMagazin.rs, 21.Okt.2011

Albanac osumnjičen za ubistvo jednog i ranjavanje dvojice Srba u selu kod Peći predao se jutros kosovskoj policiji.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.