Povređena četiri radnika u fabrici u Lučanima

Izvor: Akter, 30.Sep.2015, 12:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Povređena četiri radnika u fabrici u Lučanima

U fabrici "Milan Blagojević - namenska a.d" u Lučanima danas su povređena četiri radnika kada je izbio požara u objektu za proizvodnju baruta, na mašini za gnjetanje baruta

U saopštenju Ministarstva odbrane se navodi da su tri radnika lakše povređena, a jedan teže, i da je reč o opekotinama.

Svi povređeni zbrinuti su u Medicinskom centru u Čačku.

Ekipe su izašle na lice mesta i formirana je komisija radi utvrđivanja uzroka požara, piše u saopštenju.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << />
Tri teže povređena radnika u požaru u fabrici "Milan Blagojević - Namenska" u Lučanima biće prebačeni na dalje lečenje u Beograd, izjavio je direktor čacanske bolnice Radoslav Milošević.

"Tri teže povredjena radnika pripemamo za transport u Beograd - na Vojnomedicinsku akademiju, dok je četvrti radnik lakše povredjen i ostaje na opservaciji u nasoj bolnici", rekao je Milošević agenciji Beta.

Nastavak na Akter...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.