Izvor: Radio 021, 04.Avg.2014, 12:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Policija došla do dokaza protiv Kosmajca"
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović izjavio je da je policija došla do određenih dokaza u istrazi protiv Dragoslava Kosmajca koji je označen kao najveći narko diler u Srbiji.
Stefanović je rekao da je policija u istrazi pošla od imovine Dragoslava Kosmajca i da iz te istrage idu ostale koje se sada sprovode.
"Mi već sada imamo neke elemente za različite stvari. Kada budemo spremni da izađemo s konkretnim činjenicama i kada budemo zaokružili istragu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << obavestićemo javnost", naveo je Stefanović, ne želeći da iznese konkretne detalje.
Ministar je kazao i da je formirana radna grupa koja radi na novom Zakonu o policiji, čija će osnovna novina biti karijerno napredovanje. "Oni ljudi koji su godinama kroz karijeru bez ikakvih mrlja napredovali, oni će biti promovisani, ostali će morati da zasluže i neće moći da napreduju mimo pravila", precizirao je Stefanović.








