Pobegao policiji pa zatim priveden

Izvor: B92, 29.Avg.2012, 19:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pobegao policiji pa zatim priveden

Beograd -- U centru Beograda jedan privedeni muškarac pobegao je iz policijskih kola, ali je nakon brze intervencije policije uhvaćen.

To je agenciji Beta rečeno u Birou za informisanje Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije.

U policiji navode da je oko 17:00h, kod zgrade Beograđanke u Ulici kneza Miloša, muškarac pobegao iz policijskog automobila, zaustavio auto koji je išao u suprotnom smeru, izbacio vozača i pokušao da pobegne.

Policajac iz patrolnog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << vozila pokušao je da spreči bekstvo, pa je, kako se pretpostavlja, ispalio hitac upozorenja.

Policija je preprečila put automobilu begunca i zaustavila ga u Nemanjinoj ulici, blizu autobuske stanice.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.