PODGORIČAN PUCAO SEBI U GRUDI

Izvor: Kurir, 07.Maj.2011, 17:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PODGORIČAN PUCAO SEBI U GRUDI

BABUŠNICA- G.R. (42) izvršio je samoubistvo, pucajući sebi u grudi u subotu pre podne u selu Strelac kod Babušnice, saopštila je Pirotska policija.

Policija je potvrdila da se radi o samoubistvu i da je čovek koji se ubio došao iz Podgorice. Više detalja će biće poznato posle obdukcije i izveštaja patologa.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.